verbonden met God en elkaar

Zondag 17 juli sluiten we met de Bijbelclub en de Schatzoekers kinderen het seizoen 21/22 af. Dan breekt een korte vakantie periode van 4 weken aan. 

Door de vakantieperiode is het voor de Bijbelclub en Schatzoekers niet mogelijk een goede invulling te geven aan programma. Door afwezigheid van voldoende begeleiding en assistenten is er daarom voor gekozen om ook bij deze groepen even een rustperiode in te lassen. Voor de jongere kinderen van de bijbelclub, waarbij een kerk zit mogelijk te lang is, is er wel de mogelijkheid om gebruik te maken van de crèche, deze toppers blijven wel alle weken draaien.

Wij hopen al jullie mooie, unieke en lieve kinderen na de zomervakantie weer op onze clubs te ontmoeten. We zien jullie weer op 28 augustus.

Website door Inxpact