verbonden met God en elkaar

In februari start er in onze kerk een Alpha Youth. Om vast te ervaren wat een Alpha Youth inhoudt, organiseren we op 16 januari een Alpha Youth kennismakingsmiddag. Ben jij 14+ dan ben je van harte welkom.

Het start om 12:30u bij de Opstandingskerk. In verband met Corona zijn er wat aanpassingen. Zo wordt er bijvoorbeeld in kleine groepjes gewerkt en is er ook het nodige buiten te doen. Natuurlijk is er een lunch, zijn er leuke workshops en kun je een kijkje nemen bij het Youth for Christ gebouw waar de cursus gegeven gaat worden. Op deze manier hopen we dat je een beeld krijgt wat Alpha Youth inhoudt en dat je enthousiast wordt om mee te doen. Je hoeft geen lid van een kerk te zijn. 

Graag wel even opgeven in verband met het doen van inkopen: mail dan even met Sander van der Vegt.

Mailadres: sandervandervegt {apenstaartje} hotmail.com 

Je kunt Alpha Youth Zwolle ook volgen op Instagram: @youthalpha_zwolle

Website door Inxpact